Daily Archives: 15.03.2023

Cytują nas

      Możliwość komentowania Cytują nas została wyłączona

Na portalu Moja Ostrołęka możemy odnaleźć kolejny odnośnik i cytat do strony eDąbrówka. Miło. Tym razem dotyczy on Bożego Obiadu w Gąskach. Istotne jest także, iż portal zauważa pewne sugestie z nim związane, a zamieszczone na naszej stronie. Mianowicie chodzi o myśl, aby ową inicjatywę mieszkańców wsparło gminne centrum kultury. Myśl tą, przekazałem także do Centrum Kultury Bibliotek i Sportu… Read more »

Z żałobnej karty

      Możliwość komentowania Z żałobnej karty została wyłączona

Odeszła do domu Ojca Śp.Władysława Kaczmarczyk z Dąbrówki. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w dniu 16.03.2023 roku w dąbrowskiej świątyni. Następnie doczesne szczątki zmarłej spoczną na cmentarzu w Dąbrówce. Niech Pan da jej Niebo…

Gmina Lelis w “Rzeczpospolita Sołecka”

      Możliwość komentowania Gmina Lelis w “Rzeczpospolita Sołecka” została wyłączona

Zmotywowany obejrzałem nagranie z forum Sołtysek, Sołtysów i Rad Sołeckich, czyli Rzeczpospolita Sołecka” W odcinku nr 3 “Sołectwo, co nas łączy a co dzieli” sołtysi z naszego regionu: sołtys Aleksandrowa Kamil Stepnowski oraz były sołtys Obierwi Robert Niedźwiecki na żywo opowiadali o swoich działaniach. Jako mieszkaniec gminy Lelis z nieco innego pułapu postrzegam to, co mówili nasi działacze społeczni. Nie… Read more »

Zagadka

      Możliwość komentowania Zagadka została wyłączona

Z tyłu czy z przodu wzięta, zawsze święta. Odpowiedź: ANNA.