Category Archives: TABLICA OGŁOSZEŃ

Nasi Sołtysi ślą życzenia

      Możliwość komentowania Nasi Sołtysi ślą życzenia została wyłączona

W tym szczególnym dla nas wszystkich czasie Świąt Bożego Narodzenia sołtysi: Sylwia Kaczyńska – Gąski, Anna Lenkowska – Szkwa, Tadeusz Duda – Dąbrówka, Krzysztof Piersa – Nasiadki, Jarosław Puławski – Płoszyce oraz Sławomir Ratusz – Bienduszka, składają mieszkańcom naszej parafii życzenia mnóstwa łask Bożych, szczęścia, zdrowia, świątecznej rodzinnej atmosfery, powodzenia w codziennym życiu. Aby w Nowym 2021 Roku wszystko się darzyło i lepiej się żyło! Niechaj… Read more »

ZEBRANIE WIEJSKIE W DĄBRÓWCE

      Możliwość komentowania ZEBRANIE WIEJSKIE W DĄBRÓWCE została wyłączona

Nasz Sołtys i Rada Sołecka zapraszają mieszkańców DĄBRÓWKI na zebranie wiejskie w dniu 30.08.2020 o godz. 19.00 do świetlicy wiejskiej. Na zebraniu poruszane będą kwestie zbliżających się uroczystości odpustowych, sprawy bieżące i wiele innych zagadnień istotnych dla nas. Doniosłość agendy zebrania i współodpowiedzialność za naszą małą ojczyznę wioskową, zobowiązuje nas do udziału w nim i przygotowaniu się do niego. Jest… Read more »

Zaproszenie

      Możliwość komentowania Zaproszenie została wyłączona

W najbliższą sobotę /7 września, godz. 19.00/ w Zalasiu koło Łysych, Państwo Katarzyna i Seweryn Huzarscy ze Stowarzyszenia Trójwiejska, organizują potańcówkę i wspólne śpiewanie pieśni regionalnych – tradycyjnych. .Zapraszają do udziału.  Szczególne zaproszenie kierują do naszych Pań, które brały udział w Bożych Obiadach w Dąbrówce. Zainteresowani proszeni są o kontakt z organizatorami /dane na stronie stowarzyszenia i facebook-u/. Z przyjemnością… Read more »