Daily Archives: 02.01.2022

Z ogłoszeń parafialnych

      Możliwość komentowania Z ogłoszeń parafialnych została wyłączona

Niedziela 02 stycznia 2022 roku w ramach ogłoszeń parafialnych parafii p.w. św.Anny w Dąbrówce przyniosła podsumowanie roku 2021. Szerokie, wieloaspektowe spojrzenie na miniony rok daje pobieżny, ale w miarę precyzyjny obraz naszej wspólnoty parafialnej. Było to pierwsze od wielu, wielu już lat takie sprawozdanie Proboszcza dla parafian. Jak zatem widać można i tak. Można i trzeba. Postawa ks. Artura godna… Read more »

Bez słów

      Możliwość komentowania Bez słów została wyłączona

Czterech młodych zawodników o imieniu Artem, Julia, Marsel i Xenia, pojawiło się w rosyjskiej wersji popularnego programu telewizyjnego The Voice i zszokowało publiczność swoim nieprawdopodobnym talentem. Wykonali oni niezwykłą interpretację utworu „Hallelujah” . Gdy tylko ta mała dziewczynka stojąca po prawej stronie otworzyła usta, cała sala zaniemówiła. Ich anielskie głosy natychmiastowo przyprawiły wszystkich o gęsią skórkę. Pomimo młodych lat, wykazują… Read more »

Historia zatoczyła koło?

      Możliwość komentowania Historia zatoczyła koło? została wyłączona

Jest takie powiedzenie: historia kołem się toczy. Historia jest łaskawa, ala też bywa i okrutna dla człowieka. Dobro od zawsze przeplata się ze złem. Dzisiaj nie walczy się za pomocą miecza, karabinu, czy czołgu odbierając nam wolność, ale czyni się to w inny, bardzo subtelny zakamuflowany sposób. Czy faktycznie jesteśmy teraz wolni? Tymczasowy Rząd Jedności Narodowej w jednym z okólników… Read more »