Daily Archives: 04.05.2022

Matura 2022

      Możliwość komentowania Matura 2022 została wyłączona

Wszystkim abiturientom życzymy POŁAMANIA PIÓR!!! Trzymamy za Was mocno kciuki. Niech Matura będzie dla Was szczęśliwym otwarciem drzwi w dorosłe życie. POWODZENIA…!!!

Co z uchwałą o nagradzaniu mieszkańców?

      Możliwość komentowania Co z uchwałą o nagradzaniu mieszkańców? została wyłączona

Czy mieszkańcy Gminy Lelis zasługują na to, aby władze samorządowe doceniały ich poprzez nagradzanie? Niewątpliwie TAK. Niemniej jednak prace nad uchwałą w tym zakresie zawisły w próżni. Wójt twierdzi, iż możliwe jest to dopiero w roku następnym. Poniższy wniosek do Komisji Skarg Wniosków i Petycji ma dać odpowiedź: czy faktycznie tak jest i czy nie można uczynić tego teraz? Ma… Read more »

Strażackiej Braci

      Możliwość komentowania Strażackiej Braci została wyłączona

Straż to umiejętność dawania poczucia bezpieczeństwa, twórczego współdziałania, pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Cóż może być piękniejszego w życiu człowieka niż dawanie siebie samego bliźnim? Właśnie takie idee przyświecają strażakom – ochotnikom i zawodowym. Dzień św. Floriana jest dobrą okazją, aby przesłać Wam słowa podziękowania za codzienne realizowanie zadań, za odwagę, profesjonalizm i poświęcenie, jakie wykazujecie podejmując niebezpieczne zadania, za… Read more »