Daily Archives: 09.03.2023

Wokół anonimów

      Możliwość komentowania Wokół anonimów została wyłączona

Zachęcam do uważnego przysłuchania się wypowiedzi Wójta Gminy Lelis z dnia 28.02.2023 r., która miała miejsce podczas obrad Komisji wspólnych rady. Dotyczyła ona rozpatrywania anonimów. Anonimów, nad którymi w ostatnim czasie Rada Gminy Lelis debatowała publicznie. Czy ktoś chciałby być przedmiotem tych anonimów omawianych publicznie? Nie podlega dyskusji, iż problem anonimów istnieje, ale czy jest chociażby społeczna akceptacja na ich… Read more »

Wspomnień czar

      Możliwość komentowania Wspomnień czar została wyłączona

Poniżej kilka słów wspomnień rodaka z Durlas o zmianach jakie zaszły w dąbrowskim odpuście na przestrzeni jego życia. Poczytajmy. Cenne. “…Tak bywało na odpustach w Kadzidle i Dąbrówce, których i ja bywałem uczestnikiem. Gdy po latach /już w latach 90/ ciocie Wikcia i Jasia , będące już w podeszłym wieku, wyraziły życzenie, by raz jeszcze udać się na odpust do… Read more »

Ukłon w stronę Radnego Roberta Pianki

      Możliwość komentowania Ukłon w stronę Radnego Roberta Pianki została wyłączona

Na kanwie przebiegu obrad wspólnego posiedzenia Komisji w dniu 28.02.2023 r.rozpoczętego o godz. 9.30, które obejrzałem dopiero obecnie, czuje się zobowiązany do przekazania słów podziękowania pod adresem Pana Roberta Pianki – Radnego Gminy Lelis. Dziękuję za wypowiedziane słowa wsparcia, życzeń i oferty pomocy w dojściu do ustalenia prawdy i skazania osoby, która mogła dopuścić się pomówienia pod moim adresem w… Read more »