Aleksandrowo – zaprasza na „Dzień z historią”

      Możliwość komentowania Aleksandrowo – zaprasza na „Dzień z historią” została wyłączona

Zerknijmy na FB i konto Pana Kamila Stepnowskiego – Radnego Rady Gminy Lelis i Sołtysa Sołectwa Aleksandrowo. Sołectwa mocno pretendującego do miana najaktywniejszego w Gminie Lelis. To kolejna dobra wizytówka naszej wspólnoty samorządowej. Jest więc z kogo brać właściwy przykład.

https://www.facebook.com/Dystrykt13Lelis/?cft[0]=AZVTxMaGC8cOJoeUZPRiCSjPTBQ8XNeyTcvAfDumqIdaWCngeFx4Npd-sRkwnt_PfBb2iG81PafMadUD4fm4tEphZobWJh4ceYKRr-XM8GLIR28dBMJl640oevqoYqNko3r9CqHrHhbuwg8JDvqjXsfK&tn=-UC%2CP-R

Sołtys wioski przygotował dla mieszkańców prezent w postaci książeczki o nich. Periodyk mówi o wczoraj i dzisiaj tej miejscowości. Cenna i bogata publikacja doskonale wpisuje się w życie tego bardzo aktywnego sołectwa. I tak w najbliższą niedziele mieszkańcy i goście przeżyją „Dzień z historią”. Spotykamy się na placu wiejskim o godz. 13.00.

Jak będzie on przebiegał, zapewne poinformujemy na naszych łamach, gdyż zamierzamy skorzystać z otrzymanego zaproszenia do udziału w tym wydarzeniu, za które dziękujemy.

Download PDF