Wokół projektu uchwały o nagradzaniu mieszkańców

      Możliwość komentowania Wokół projektu uchwały o nagradzaniu mieszkańców została wyłączona

02.06.2022 roku poprosiłem Pana Roberta Piankę Radnego Gminy Lelis o przekazanie skanu/zdjęcia projektu uchwały o nagradzaniu mieszkańców. Taki projekt w formie papierowej przekazał włodarz gminy radnym podczas posiedzenia Komisji w dniu 30.05.2022 roku.

Pan Radny poinformował mnie, iż nie ma możliwości technicznych przesłania owego skanu/zdjęcia. Przekazał też informację, iż przygotował kserokopię tego projektu i jest ona do odebrana w jego domu w godzinach wieczornych. Pan Rady otrzymał też stosowne podziękowania za udzieloną informację.

W tej sytuacji, biorąc również pod uwagę specyfikę swego czasu pracy i biegnący czas /projekt uchwały ma być omawiany na czerwcowym posiedzeniu radnych/ , zdecydowałem się poprosić o przedmiotowy skan/zdjęcie innego radnego z naszej gminy. Moja prośba została zrealizowana natychmiastowo, za co też należą się słowa podziękowania. dla Pana Kamila Stepnowskiego. Czas pracy nad projektem można więc rozpocząć. Warto, aby przedyskutować go wspólnie z mieszkańcami gminy.

Należy mieć nadzieję, iż wszyscy nasi samorządowcy jak najszybciej wcielą też zasady savoir-vivre, w proces realizacji tej służby publicznej.

Download PDF