Gdzie są gminni samorządowcy?

      Możliwość komentowania Gdzie są gminni samorządowcy? została wyłączona

Lato w pełni. Sezon ogórkowy trwa. Kto może odpoczywa. Działamy nieco na zwolnionych obrotach. Bezpieczeństwo nasze jednak nie zna określenia lato, urlop etc. Jakiś czas temu pisałem o buszu wokół dróg gminnych. Niektórzy samorządowcy, na wzór innych wpisów, zapewne to czytali. Jak widać cisza grobowa. Obecna sytuacja stwarza realne zagrożenie dla użytkowników dróg. Niestety do dziś dnia nic w tym temacie nie uległo poprawie.

Co robi zarządca dróg – samorządowcy? Czy naprawdę musi dojść do nieszczęścia, aby ktoś poszedł po rozum do głowy i zaczął wykonywać swoje obowiązki? Wówczas będą winni inni i niezrozumiałe działania władz gminy. Czy tego problemu nie widzą radni? Dlaczego nie reagują? Wiem, zabawy, festyny, imprezy mają chyba priorytet nr 1. Bezpieczeństwo użytkowników dróg może czekać.Czyżby Tytanic?

W ostatnich latach było po części podobnie. Dopiero po moich oficjalnych zgłoszeniach coś tam zrobiono. Nie było jednak to mile widziane. To chyba nie tak powinno być, a może się mylę….

Download PDF